Aktuality

Keramika
12. 02. 2019
O keramiku mají naši klienti zájem, a tak probíhá pravidelně dvakrát týdně. Pod jejich rukama vznikají nádherné výrobky.
Celý článek
Pravidelné aktivizační činnosti
11. 02. 2019
V rámci aktivizace probíhá pravidelně každý týden společné cvičení. První pondělí v měsíci se klienti můžou těšit na muzikoterapii, kdy si mohou zahrát na hudební nástroje. Mimo to se na jednotlivých odděleních zpívá, případně i tancuje, za doprovodu harmoniky. Klienti se rádi zapojují do tkaní koberců a zručnější mohou využít své znalosti na interaktivním dotykovém stole, který je speciálně přizpůsoben potřebám seniorům.
Celý článek
Oslavy narozenin na odd. B2
08. 02. 2019
Na oddělení B2 se sešlo několik únorových oslavenců, kteří svoje jubileum oslavili společně s klienty i zaměstnanci. Panovala dobrá nálada, podávalo se výborné občerstvení a všichni si připili na zdravíčko do dalších let.
Celý článek
Valentýnské tvoření
04. 02. 2019
Lásku je třeba oslavovat v každém věku. Proto jsme s klienty v rámci aktivizace využili  blížícího se svátku sv. Valentýna a tvořili na téma Srdce na odd. A3.
Celý článek
Cvičení s padákem
22. 01. 2019
Každý týden začínají klienti společně s aktivizačními pracovnicemi pohybem. Cvičení si zpestřujeme např. padákem, což je vždy příjemná zábava pro všechny.
Celý článek
Společenský ples
17. 01. 2019
Letošní společenský ples byl doslova kouzelný, protože k nám přišel pan kouzelník, který díky projektu Ježíškova vnoučata vyčaroval úsměv všem, kteří se plesu zúčastnili. Součástí plesu byla také bohatá tombola.
Celý článek
Oslava kulatých narozenin
16. 01. 2019

Letos oslavila naše klienta krásné kulaté narozeniny, oslava byla krásná a zpříjemnilo ji také zpívání lidových písní.

Celý článek
Pečení
16. 01. 2019
Přípravy na společenský ples se neobešly bez pečení slaných štrůdlů a motanců.
 
Celý článek
Cvičení
14. 01. 2019

Pravidelné cvičení klientů se setkává s velkou účastí. Pohyb naše klienty baví.

Celý článek
Keramika
09. 01. 2019

Naši klienti se pravidelně scházejí a v keramické dílně, která se koná díky velkému zájmu každé úterý a čtvrtek.

Celý článek
Tvoření
09. 01. 2019
Pod rukama našich klientů se malovalo na textil, jejich výtvory se jim opravdu povedly.
Celý článek
Návštěva kostela
03. 01. 2019

V nedalekém židenickém kostele Cyrila a Metoděje je ještě po celý leden vystaven nádherný perníkový betlém a proto jsme se společně s klienty rozhodli tam vydat. Všem klientům se betlém moc líbil a všichni jsme si připomněli krásný vánoční čas.

Celý článek